Ilustrace

12:13:00Zkoušeli jste si někdy vytvořit vlastní ilustrace, nebo obálky ke svým příběhům a povídkám? Já ano, protože kreslení miluji! Ale bohužel na něj nemám tolik času, kolik bych chtěla. Ale jako milovník kresleného umění, bych ke svému příběhům (jednou) chtěla vlastní kresby... Už jsem to zkoušela i na zakázku, je to sice krásné, ale přeci jenom... nikdo nemá lepší představu o mém příběhu než já! Ten úvodní obrázek jsem si vytvářela sama na PC - byl pro jeden můj příběh. Na který jsem se posléze vykašlala, a název příběhu věnovala vydavatelství YOLI, kterému se můj nápad zamlouval a použilo ho pro svou knihu, která vyšla pod tímto názvem /DOPISY NA KONEC SVĚTA/  no nic, to jen tak na okraj. :)

Tenhle obrázek jsem vytvořila pro jeden svůj román, který jak doufám, někdy dopíšu... :D Snad ještě v tomto životě... Zkoušela jsem i v barevném provedení, ale na PC docela makčka, co se týče detailů.Tyto následující tři obrázky jsem si nechala nakreslit ke stejnému příběhu, jen od jedné moc šikovné slečny. Líbí se Vám? A taky si kreslíte vlastní kresby?


You Might Also Like

5 komentářů

 1. Já kreslím hrozně ráda, i když to nejsou žádný profi díla :D Ale snaha se cení. Doufám.
  Moc se mi líbí ten obrázek s domem u hřbitova. :)
  TUORE BLOG

  OdpovědětVymazat
 2. Krásné kresby, vážně! Já se do této výzvy nechystám. Moje kreslící dovednosti nejsou nikterak zajímavé. A hlavně mě to ani neláká. Přeji Ti, ať se ti s vlastní uměleckou tvorbou obrázků daří.:)

  OdpovědětVymazat
 3. Ty ilustrace jsou krásné :O Slečna má talent :3
  PS (mně (3. a 6. pád) x mě (2. a 4. pád)
  Kracmarovat

  OdpovědětVymazat
 4. Tyjo to jsou nadherny kresby! Ja kreslit neumim a to jako ze vubec :( Ale rozhodla jsem se, ze to zmenim a prihlasila jsem se na kurz kresleni, tak uvidime :)

  OdpovědětVymazat
 5. Upřímně? Nikdy mě to nenapadlo :D Ale vypadá to hrozně pěkně! Moc se mi tvoje ilustrace líbí, hezky kreslíš :)

  OdpovědětVymazat

.

.

Subscribe